Drupal Idle Timer (1.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: مستخدم

en: To:
ar: إلى:

en: Filter
ar: انتقاء

en: N/A
ar: غير موجود

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Username:
ar: اسم المستخدم:
