DJoz (1.0.0) - en to ar translation catalogue (36 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Register
ar: التسجيل

en: Comments
ar: التعليقات

en: On
ar: في

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Preview
ar: معاينة

en: Views
ar: الرؤى

en: Teaser
ar: موجز

en: RSS
ar: آر.إس.إس

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Other
ar: آخر

en: Button
ar: زر

en: Full
ar: كامل

en: About
ar: حول

en: User account
ar: حساب المستخدم

en: Search index
ar: فهرس البحث

en: Compact
ar: المدمج

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات

en: Full comment
ar: التعليق بأكمله

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: Taxonomy term page
ar: صفحة مصطلح تصنيف

en: Submitted by @author_name on @date
ar: أضيفت بواسطة @author_name بتاريخ @date

en: Media library
ar: مكتبة الوسائط

en: HTML Date
ar: تاريخ HTML

en: HTML Datetime
ar: تاريخ ووقت HTML

en: HTML Month
ar: شهر HTML

en: HTML Time
ar: وقت HTML

en: HTML Week
ar: أسبوع HTML

en: HTML Year
ar: سنة HTML

en: HTML Yearless date
ar: HTML سنة بلا تاريخ
