DJoz (1.0.0) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Next
az: İrəli

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Preview
az: Önizləmə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Teaser
az: Tizer

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Other
az: Digər

en: Button
az: Düymə

en: Full
az: Tam

en: About
az: Haqqında

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Compact
az: Kompakt

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Full comment
az: Tam şərh

en: Full content
az: Tam məzmun
