DJoz (1.0.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Register
ne: दर्ता

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Full comment
ne: पुरा कमेन्ट

en: Full content
ne: पुरा सामग्री
