DJoz (1.0.0) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Register
lt: Registruotis

en: Comments
lt: Komentarai

en: On
lt: Įjungta

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Other
lt: Kiti

en: Button
lt: Mygtukas

en: Full
lt: Pilnas

en: Services
lt: Paslaugos

en: About
lt: Apie

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Compact
lt: Glaustai

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
