Documents library (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Theme
lt: Tema

en: Upload
lt: Įkelti

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Owner
lt: Savininkas

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Folder
lt: Katalogas

en: Features
lt: Savybės

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Single on/off checkbox
lt: Vienas on/off žymimas langelis

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Tags:
lt: Žymės:

en: About
lt: Apie

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Light
lt: Šviesi

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: Create Folder
lt: Kurti katalogą

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Weight for @title
lt: @title svoris
