DocBinder (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Download
ar: تحميل

en: File name
ar: اسم الملف

en: File size
ar: حجم الملف

en: Media
ar: ميديا
