DocBinder (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Download
hy: Բեռնել

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: File size
hy: Ֆայլի չափը

en: Media
hy: Մեդիա
