Documentation Generator (2.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: Menu
ar: القائمة

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Menus
ar: القوائم

en: User Role
ar: دور المستخدم

en: Word
ar: كلمة

en: Element
ar: عنصر

en: Elements
ar: العناصر
