Documentation Generator (2.0.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Views
lt: Vaizdai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Menu
lt: Meniu

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Menus
lt: Meniu

en: Element
lt: Elementas

en: Elements
lt: Elementai
