Dolphin Theme (2.0.0) - en to de translation catalogue (31 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Title
de: Titel

en: Content
de: Inhalt

en: Description
de: Beschreibung

en: Search
de: Suche

en: Help
de: Hilfe

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Header
de: Kopfzeile

en: Medium
de: Mittel

en: Page Title
de: Seitentitel

en: Content Top
de: Inhaltsanfang

en: Content Bottom
de: Inhaltsende

en: Right Sidebar
de: Seitenleiste rechts

en: Left Sidebar
de: Seitenleiste links

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Page Top
de: Seitenanfang

en: Page Bottom
de: Seitenende

en: Breadcrumbs
de: Pfadnavigation

en: Primary Menu
de: Hauptmenü

en: Read more link
de: Weiterlesen-Link

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Footer Top
de: Fußzeile oben

en: Twitter Link
de: Twitter-Link

en: Facebook Link
de: Facebook-Link

en: Extra Small
de: Sehr klein

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date

en: Google plus Link
de: Google-Plus-Link

en: Linkedin Link
de: Linkedin-Link

en: YouTube Link
de: YouTube-Link

en: Enter search terms...
de: Suchbegriffe eingeben...
