Dolphin Theme (2.0.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Description
it: Descrizione

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Small
it: Piccolo

en: Large
it: Grande

en: Header
it: Intestazione

en: Medium
it: Medio

en: Page Title
it: Titolo della pagina

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Footer Top
it: Piè di pagina superiore

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
