Dolphin Theme (2.0.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Description
ca: Descripció

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Header
ca: Capçalera

en: Medium
ca: Mitjana

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
