Dolphin Theme (2.0.0) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Header
hu: Fejléc

en: Medium
hu: Közepes

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Page Top
hu: Oldal teteje

en: Page Bottom
hu: Oldal alja

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü

en: Read more link
hu: Továbbolvasás hivatkozása

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Twitter Link
hu: Twitter hivatkozás

en: Facebook Link
hu: Facebook hivatkozás

en: Extra Small
hu: Extra kicsi

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Google plus Link
hu: Google+ hivatkozás

en: Linkedin Link
hu: LinkedIn hivatkozás
