Dolphin Theme (2.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ
