Dolphin Theme (2.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Medium
ne: माध्यम

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
