Dolphin Theme (2.0.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Medium
tr: Orta

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Content Bottom
tr: İçerik Altı

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi
