Dolphin Theme (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Small
ro: Mic

en: Large
ro: Mare

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Medium
ro: Mediu

en: Tools
ro: Instrumente

en: Tabs
ro: Taburi

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: Powered by Drupal
ro: Construit pe Drupal

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Footer menu
ro: Meniu subsol

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date

en: Primary admin actions
ro: Acțiuni primare administrator

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
