Domain (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Item
ne: वस्तु

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Active
ne: सक्रिय

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Route
ne: मार्ग

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
