Domain (8.x-1.0-alpha11) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Role
hy: Դեր

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: author
hy: հեղինակ

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Name or email contains
hy: Անունը կամ էլ-հասցեն պարունակում են
