Domain (8.x-1.0-alpha13) - en to lt translation catalogue (70 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Separator
lt: Skirtukas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Off
lt: Išjungta

en: Roles
lt: Rolės

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Domain
lt: Domenas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Role
lt: Rolė

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Member for
lt: Narys jau

en: author
lt: autorius

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Permission
lt: Leidimai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Column
lt: Stulpelis

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Domain configuration
lt: Domeno konfigūracija

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi
