Domain Access (8.x-1.0-alpha15) - en to ca translation catalogue (91 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Scheme
ca: Esquema

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Separator
ca: Separador

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Roles
ca: Rols

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Domain
ca: Domini

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Role
ca: Rol

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Pattern
ca: Patró

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: author
ca: autor

en: People
ca: Gent

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Reversed
ca: Inverteix

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Environment
ca: Entorn

en: Base path
ca: Camí base

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: TRUE
ca: CERT

en: FALSE
ca: FALS

en: Permission
ca: Permís

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Domain settings
ca: Paràmetres del domini

en: Column
ca: Columna

en: Formatter
ca: Formatador

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Route
ca: Ruta

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: No people available.
ca: No hi ha gent disponible.

en: Find and manage people interacting with your site.
ca: Trobeu i gestioneu la gent que interacciona amb el vostre lloc.

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ca: Gestiona comptes d'usuari, rols i permisos.

en: Master
ca: Mestre

en: Use field template
ca: Utilitza la plantilla de camp

en: Display all values in the same row
ca: Mostra tots els valors a la mateixa fila

en: First and last only
ca: Primer i últim únicament

en: Column used for click sorting
ca: La columna utilitzada en l'ordenació per clic

en: Domain configuration
ca: Configuració del domini

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: Weight.
ca: Amplada.

en: Group by column
ca: Agrupa per columna

en: Group by columns
ca: Agrupa per columnes

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut

en: Name or email contains
ca: Nom o correu electrònic conté
