Domain Access (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (96 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Scheme
cs: Schéma

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Roles
cs: Role

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Domain
cs: Doména

en: Desc
cs: Sestupně

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: author
cs: autor

en: People
cs: Uživatelé

en: Blocked
cs: Zablokován

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Domain status
cs: Stav domény

en: Domain record created.
cs: Doménový záznam vytvořen.

en: Edit domain record
cs: Upravit doménový záznam

en: Domain record updated.
cs: Doménový záznam aktualizován.

en: Delete domain record
cs: Smazat doménový záznam

en: Domain record deleted.
cs: Doménový záznam smazán.

en: Domains
cs: Domény

en: Sort direction
cs: Směr řazení

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Domain record
cs: Doménový záznam

en: Only one colon (:) is allowed.
cs: Je povolena pouze jedna dvojtečka (:).

en: The domain must not begin with a dot (.)
cs: Doména nesmí začínat tečkou (.)

en: The domain must not end with a dot (.)
cs: Doména nesmí končit tečkou (.)

en: A colon may only be followed by an integer indicating the proper port.
cs: Dvojtečka může být následována pouze celým číslem, určujícím správný port.

en: Aliases
cs: Aliasy

en: - All -
cs: - Vše -

en: Redirect status
cs: Způsob přesměrování

en: Default domain
cs: Výchozí doména

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Current domain
cs: Aktuální doména

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: Find and manage people interacting with your site.
cs: Hledat a administrovat uživatele webu.

en: Access inactive domains
cs: Přistupovat k neaktivním doménám

en: Edit any content on assigned domains
cs: Upravit jakýkoli obsah na přiřazených doménách

en: Delete any content on assigned domains
cs: Smazat jakýkoli obsah na přiřazených doménách

en: Publish content to any assigned domain
cs: Publikovat obsah na všechny přiřazené domény

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
cs: Spravovat uživatelské účty, role a oprávnění.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Do not reassign
cs: Nepřeřazovat

en: Reassign content to:
cs: Přeřadit obsah k:

en: Reassign users to:
cs: Přeřadit uživatele k:

en: View unpublished content on assigned domains
cs: Zobrazit nepublikovaný obsah na přiřazených doménách

en: HTTP_HOST request
cs: Požadavek HTTP_HOST

en: ALIAS: Using alias %id
cs: ALIAS: Používající alias %id

en: FALSE: Using default domain.
cs: FALSE: Používající výchozí doménu.

en: Domain server information
cs: Informace o doménovém serveru

en: Domain configuration
cs: Konfigurace domény

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah

en: Name or email contains
cs: Jméno nebo email obsahuje
