Domain Access (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.

en: Roles
sq: Rolet

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Member for
sq: Anëtar që prej

en: Blocked
sq: Bllokuar

en: Permission
sq: Të drejta

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.
