Domain Access (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (33 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Roles
sr: Улоге

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Role
sr: Улога

en: Pattern
sr: Образац

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Member for
sr: Члан сте

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Find and manage content
sr: Нађи и управљај садржајем

en: Name or email contains
sr: Име или E-пошта садрже
