Domain (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (71 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Scheme
he: סכמה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Off
he: כבוי

en: Roles
he: תפקידים

en: Hostname
he: שם שרת

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Domain
he: דומיין

en: Desc
he: יורד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Role
he: תפקיד

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Pattern
he: פורמט

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: author
he: מחבר/ת

en: People
he: משתמשים

en: Blocked
he: חסום

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: TRUE
he: חיובי

en: FALSE
he: לא נכון

en: Permission
he: הרשאה

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Default domain
he: תחום ברירת מחדל

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
he: ניהול חשבונות משתמשים, תפקידים והרשאות

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Name or email contains
he: השם או כתובת המייל מכילים
