Domain Access (8.x-1.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (45 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.

en: Roles
jv: Parāgā

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Role
jv: Parāgā

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: People
jv: Pawongan

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.

en: Find and manage people interacting with your site.
jv: Temoknā lan natani sesrawungané wong-wong karo situs Sampéyan.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
jv: Ngelola akun panganggo, parāgā lan kawenangan.

en: Asc
jv: Urut Maju
