Domain Access (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Permission
ne: अनुमति

en: 1
ne: १

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ne: प्रयोगकर्ताको खाता, भूमिका र अनुमतिको व्यवस्थापन गर्नुहोस
