Domain Access (8.x-1.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (37 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: ,
ug: ،

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: People
ug: ئەزالار

en: Blocked
ug: توسۇش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Find and manage people interacting with your site.
ug: ئەزا ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ug: ئەزالار ھېساباتىنى باشقۇرۇش، باشقۇرغۇچى تەيىنلەش،ئەزالار  ھوقۇقىنى تەڭشەش.
