Domain (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (73 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Scheme
sk: Schéma

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Exact match
sk: Presná zhoda

en: Configuration saved.
sk: Nastavenie bolo uložené.

en: Off
sk: Vypnúť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Published
sk: Zverejnené

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Domain
sk: Doména

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Pattern
sk: Vzor

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Member for
sk: Členom už

en: author
sk: autor

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: TRUE
sk: PRAVDA

en: FALSE
sk: NEPRAVDA

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Domains
sk: Domény

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú
