Domain Access (8.x-1.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (41 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Active
eo: Aktiva

en: Configuration saved.
eo: Agordoj konservitaj.

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Roles
eo: Roloj

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Member for
eo: Membro dum

en: People
eo: Uzantoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Permission
eo: Permeso

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
