Domain Access (8.x-1.0-alpha9) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: Roles
sl: Vloge

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Domain
sl: Domena

en: Member for
sl: Registriran

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
