Domain Access (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (48 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Separator
ka: გამყოფი

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Off
ka: გამორთვა

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Domain
ka: დომენი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Role
ka: როლი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Member for
ka: წევრი

en: author
ka: ავტორი

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Permission
ka: უფლება

en: empty
ka: ცარიელი

en: - All -
ka: - ყველა -
