Domain Access (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (82 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Item
oc: Element

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: more
oc: mai

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: On
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: all
oc: tot

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Scheme
oc: Esquèma

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Field
oc: Camp

en: Default
oc: Per defaut

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Separator
oc: Separador

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Off
oc: Desactivat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: Domain
oc: Domeni

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Role
oc: Ròtle

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Redirect
oc: Redirigir

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Pattern
oc: Motiu

en: Sort by
oc: Triar per

en: Token
oc: Geton (token)

en: Member for
oc: Membre dempuèi

en: author
oc: autor

en: People
oc: Personas

en: Blocked
oc: Blocat

en: Reversed
oc: Inversat

en: Base path
oc: Camin de basa

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: Permission
oc: Dreit

en: empty
oc: vide

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Domains
oc: Domenis

en: Column
oc: Colomna

en: Formatter
oc: Aisina de mesa en forma

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Not restricted
oc: Pas restreint

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.

en: No people available.
oc: Degun es pas disponible.

en: Find and manage people interacting with your site.
oc: Trobar e administrar las personas qu'interagisson amb vòstre site.

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
oc: Gerir los comptes d'utilizaires, los ròtles, e los dreits d'accès.

en: Master
oc: Maître

en: Use field template
oc: Utilizar un gabarit de camp

en: Display all values in the same row
oc: Afichar totas las valors dins la meteissa linha

en: First and last only
oc: Primièr e darrièr solament
