Domain Access (8.x-1.0-beta4) - en to af translation catalogue (42 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: all
af: alle

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Roles
af: Rolle

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Role
af: Rol

en: Member for
af: Lid vir

en: People
af: Mense

en: Blocked
af: Geblokkeer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Permission
af: Permissie

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
