Domain Access (8.x-1.0-beta5) - en to bg translation catalogue (45 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Default
bg: По подразбиране

en: Updated
bg: Обновено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Off
bg: Изключи

en: Roles
bg: Роли

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Role
bg: Роля

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Member for
bg: Член от

en: People
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Permission
bg: Разрешение

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bg: Управление на потребителските акаунти, роли и права
