Domain Access (8.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (60 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Item
hr: stavka

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Delete configuration
hr: Izbriši konfiguraciju

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Roles
hr: Uloge

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Domain
hr: Domena

en: Desc
hr: Silazno

en: Role
hr: Uloga

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Member for
hr: Član već

en: People
hr: Korisnici

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: Find and manage content.
hr: Pretraga i upravljanje sadržajem

en: No people available.
hr: Nema dostupnih korisnika.

en: Find and manage people interacting with your site.
hr: Pronađite i upravljajte korisnicima vaše mrežne lokacije.

en: Bulk update
hr: Skupno osvježenje

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hr: Upravlja korisničkim računima, ulogama i dopuštenjima.

en: Asc
hr: Uzlazno
