Domain Access (8.x-1.0-beta6) - en to am translation catalogue (34 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Member for
am: አባልነት ለ

en: Blocked
am: የተጣመረ

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Sort direction
am: የድርድር አቅጣጫ

en: Route
am: ፈለግ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
