Domain Access (8.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (81 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Reversed
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེས་ཟིན་པ

en: Base path
bo: རྨང་གཞིའི་སྦྲེལ་ལམ

en: TRUE
bo: དངོས་མ།

en: FALSE
bo: རྫུན་མ།

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: empty
bo: སྟོང་བ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Editors
bo: རྩོམ་སྒྲིག་མཁན

en: Domains
bo: ཁུལ།

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: Find and manage people interacting with your site.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་འབྲེལ་འདྲིས་བྱེད་མཁན་གྱི་མི་སྣ་བཙལ་བ་དང་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འགན་ནུས། སྤྱོད་དབང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Use field template
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་དཔེ་གཞི་སྤྱོད་པ

en: Display all values in the same row
bo: ཕྲེང་གཅིག་གི་ནང་གི་ཐོབ་གྲངས་ཡོངས་མངོན་པ

en: First and last only
bo: ཐོག་མ་དང་རྗེས་མ་ཁོ་ན

en: Column used for click sorting
bo: མནན་ནས་གོ་རིམ་སྒྲིག་པར་སྤྱོད་དགོས་པའི་བསྟར་བ
