Domain Access (8.x-1.0-beta6) - en to uk translation catalogue (178 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Item
uk: Елемент

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: all
uk: все

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Scheme
uk: Схема

en: Weight
uk: Вага

en: Delete configuration
uk: Вилучити налаштування

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Default
uk: Базово

en: Updated
uk: Оновлено

en: Separator
uk: Розділювач

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Exact match
uk: Точний збіг

en: Off
uk: Вимкнено

en: Roles
uk: Ролі

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Domain
uk: Домен

en: Desc
uk: Спад

en: Inactive
uk: Неактивно

en: Role
uk: Роль

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Token
uk: Замінник

en: Domain ID
uk: ID домену

en: Make default
uk: Зробити типовим

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: author
uk: автор

en: People
uk: Люди

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Reversed
uk: Зворотній порядок

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Environment
uk: Середовище

en: Base path
uk: Основний шлях

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: TRUE
uk: ІСТИНА

en: FALSE
uk: ХИБНІСТЬ

en: Permission
uk: Повноваження

en: Server
uk: Сервер

en: empty
uk: порожньо

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Domain URL scheme
uk: Схема URL домену.

en: Domain status
uk: Стан домену

en: Domain record created.
uk: Доменний запис створений.

en: Edit domain record
uk: Редагувати доменний запис

en: Domain record updated.
uk: Доменний запис оновлений.

en: Delete domain record
uk: Видалити доменний запис

en: Domain record deleted.
uk: Доменний запис видалено.

en: Editors
uk: Редактори

en: Domain settings
uk: Налаштування доменів

en: All affiliates
uk: Всі філії

en: Send to all affiliates
uk: Відправити до всіх філій

en: Domains
uk: Домени

en: Domain Access
uk: Доступ до доменів

en: Domain Configuration
uk: Конфігурація доменів

en: Affiliated content
uk: Афілійовані матеріали

en: Domain Content
uk: Вміст доменів

en: Link paths
uk: Шляхи посилань

en: Link to site home page
uk: Посилання на головну сторінку сайту

en: Link to active url
uk: Посилання на активну url-адресу

en: Link theme
uk: Тема посилання

en: JavaScript select list
uk: JavaScript-список вибору

en: Menu-style tab links
uk: Посилання вкладок в стилі меню

en: Unordered list of links
uk: Маркований список посилань

en: NULL
uk: ПОРОЖНЬО

en: Column
uk: Колонка

en: All Domains
uk: Всі домени

en: Formatter
uk: Форматер

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Route
uk: Маршрут

en: Domain name
uk: Назва домену

en: Display type
uk: Тип відображення

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Only one colon (:) is allowed.
uk: Дозволена лише одна двокрапка (:).

en: The port protocol must be an integer.
uk: Порт протоколу має бути цілим числом.

en: The domain must not begin with a dot (.)
uk: Домен не повинен починатися з крапки (.)

en: The domain must not end with a dot (.)
uk: Домен не повинен закінчуватися з крапкою (.)

en: Only alphanumeric characters, dashes, and a colon are allowed.
uk: Дозволені лише абетково-цифрові символи, дефісі та двокрапка.

en: You may only have one wildcard character in each alias.
uk: В кожному з синонімів може бути лише один байдужий символ.

en: You may only have one colon ":" character in each alias.
uk: В кожному з синонімів має використовуватись лише одна двокрапка ":".

en: Aliases
uk: Синоніми

en: Domain Alias
uk: Синонім доменів

en: Available on current domain
uk: Доступно на поточному домені

en: - All -
uk: - Усе -

en: Default domain
uk: Базовий домен

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Inspect
uk: Перевірити

en: Content count
uk: Кількість матеріалів

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Current domain
uk: Поточний домен

en: Domain id
uk: ID домену

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: all languages
uk: всі мови

en: Access inactive domains
uk: Доступ до неактивних доменів

en: Edit any content on assigned domains
uk: Редагування будь-якого матеріалу на призначених доменах

en: Delete any content on assigned domains
uk: Видалення будь-якого матеріалу на призначених доменах

en: Publish content to any assigned domain
uk: Публікація матеріалу на будь-якому призначеному домені

en: Tokens related to domains.
uk: Замінники, пов'язані з доменами.

en: Domain URL
uk: URL домену

en: Only lower-case characters are allowed.
uk: Дозволені лише літери у нижньому регістрі.

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: Tokens related to the current domain.
uk: Замінники, пов'язані з поточним доменом.

en: Tokens related to the default domain.
uk: Замінники, пов'язані з базовим доменом.

en: The domain name.
uk: Назва цього домену.

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Use field template
uk: Використовувати шаблон поля

en: Display all values in the same row
uk: Відображати усі значення в одному рядку

en: Domain path
uk: Шлях домену

en: The sort order for this record. Lower values display first.
uk: Впорядкування для цього запису. Менші значення відображуються першими.

en: Do not reassign
uk: Не перепризначати

en: Reassign content to:
uk: Перепризначити матеріал до:

en: Reassign users to:
uk: Перепризначити користувачів до:

en: View unpublished content on assigned domains
uk: Перегляд неопублікованого матеріалу на призначених доменах

en: Domain machine name
uk: Машинна назва домену

en: The domain machine identifier.
uk: Машинний ідентифікатор домену.

en: Domain hostname
uk: Назва хоста домену

en: The domain hostname.
uk: Назва хоста домену.

en: HTTP_HOST request
uk: запит HTTP_HOST

en: ALIAS: Using alias %id
uk: СИНОНІМ: Викристовується синонім %id

en: FALSE: Using default domain.
uk: ХИБНІСТЬ: Використовується базовий домен.

en: Domain match
uk: Збіг доменів

en: Domain server information
uk: Інформація про сервер домену

en: First and last only
uk: Лише перший і останній

en: %type_name: Create new content on assigned domains
uk: %type_name: Створення нового матеріалу на призначених доменах

en: %type_name: Edit any content on assigned domains
uk: %type_name: Редагування будь-якого матеріалу на призначених доменах

en: %type_name: Delete any content on assigned domains
uk: %type_name: Видалення будь-якого матеріалу на призначених доменах

en: At least one dot (.) is required, except when using <em>localhost</em>.
uk: Має бути принаймні одна точка (.), окрім випадку використання  <em>localhost</em>.

en: WWW prefix handling: Domains must be registered without the www. prefix.
uk: Обробка префікса WWW: Домени мають бути зареєстровані без префікса www.

en: Column used for click sorting
uk: Колонка, використовувана для впорядкування клацанням

en: Domain configuration
uk: Конфігурація домена

en: With selection
uk: З вибраним

en: Weight.
uk: Вага.

en: Group by column
uk: Групувати по стовпцю

en: Group by columns
uk: Групувати по стовпчиках

en: Do not redirect
uk: Не переспрямовувати

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Name or email contains
uk: Ім'я чи електронна адреса містять
