Domain (8.x-1.0-beta7) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Actions
ast: Aiciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Active
ast: Activu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Domain
ast: Dominiu
