Domain (8.x-1.0-beta7) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Item
ca: Element

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: all
ca: tot

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Scheme
ca: Esquema

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Default
ca: Per defecte

en: Separator
ca: Separador

en: Active
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Domain
ca: Domini

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Pattern
ca: Patró

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Reversed
ca: Inverteix

en: Environment
ca: Entorn

en: Base path
ca: Camí base

en: TRUE
ca: CERT

en: FALSE
ca: FALS

en: empty
ca: buit

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Domain settings
ca: Paràmetres del domini

en: Column
ca: Columna

en: Formatter
ca: Formatador

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Route
ca: Ruta

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: all languages
ca: totes les llengües

en: Use field template
ca: Utilitza la plantilla de camp

en: Display all values in the same row
ca: Mostra tots els valors a la mateixa fila

en: First and last only
ca: Primer i últim únicament

en: Column used for click sorting
ca: La columna utilitzada en l'ordenació per clic

en: Domain configuration
ca: Configuració del domini

en: Weight.
ca: Amplada.

en: Group by column
ca: Agrupa per columna

en: Group by columns
ca: Agrupa per columnes
