Domain (8.x-1.0-beta7) - en to et translation catalogue (57 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Item
et: Kirje

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: all
et: kõik

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Default
et: Vaikimisi

en: Separator
et: Eraldaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Off
et: Väljas

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Domain
et: Domeen

en: Inactive
et: Passiivne

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Pattern
et: Muster

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Reversed
et: Vastupidine

en: Environment
et: Keskkond

en: Base path
et: Baasasukoht

en: empty
et: tühi

en: Offset
et: Nihe

en: Domain status
et: Domeeni olek

en: Domains
et: Domeenid

en: Column
et: Tulp

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Route
et: Suund

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: all languages
et: kõik keeled

en: Use field template
et: Kasuta välja templiiti

en: Display all values in the same row
et: Näita kõiki väärtusi samal real

en: First and last only
et: Ainult esimene ja viimane

en: Domain configuration
et: Domeeni seadistus

en: Weight.
et: Kaal.

en: Group by column
et: Grupeeri veeru järgi

en: Group by columns
et: Grupeeri veergude järgi
