Domain (8.x-1.0-beta7) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Item
hr: stavka

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Delete configuration
hr: Izbriši konfiguraciju

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Active
hr: Aktivno

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Domain
hr: Domena

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno
