Domain (8.x-1.0-beta7) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Default
kk: Стандартты

en: Active
kk: Белсенді

en: Hostname
kk: Хосттың аты
