Domain (8.x-1.0-beta7) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
