Domain (8.x-1.0-beta8) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: all
af: alle

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Active
af: Aktief

en: Hostname
af: Gasheernaam
