Domain (8.x-1.0-beta8) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Default
bg: По подразбиране

en: Active
bg: Активен

en: Off
bg: Изключи

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ
