Domain (8.x-1.0-beta8) - en to fi translation catalogue (61 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Item
fi: Nimike

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: all
fi: kaikki

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Scheme
fi: Skeema

en: Weight
fi: Paino

en: Delete configuration
fi: Poista asennus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Field
fi: Kenttä

en: Default
fi: Oletus

en: Separator
fi: Erotin

en: Active
fi: Voimassa

en: Off
fi: Pois päältä

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Token
fi: Muuttuja

en: Reversed
fi: Käänteistetty

en: Base path
fi: Peruspolku

en: TRUE
fi: TOSI

en: FALSE
fi: EPÄTOSI

en: Server
fi: Palvelin

en: empty
fi: tyhjä

en: Domains
fi: Domainit

en: Affiliated content
fi: Domainien sisällöt

en: Column
fi: Palsta

en: Formatter
fi: Muokkaaja

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Route
fi: Reitti

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: Default domain
fi: Oletusdomain

en: Content count
fi: Sisällön määrä

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: all languages
fi: kaikki kielet

en: Use field template
fi: Käytä kenttäpohjaa

en: Display all values in the same row
fi: Näytä arvot samalla rivillä

en: First and last only
fi: Vain ensimmäinen ja viimeinen

en: Column used for click sorting
fi: Klikkausjärjestelyssä käytettävä sarake

en: Domain configuration
fi: Verkkotunnuksen asetukset

en: Weight.
fi: Paino.

en: Group by column
fi: Järjestä palstan mukaan

en: Group by columns
fi: Järjestä palstojen mukaan
