Domain (8.x-1.0-beta8) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Active
fil: Aktibo
